Czym jest ADVENTURE TOUR?

Adventure Tour nie jest kolejnym biurem turystycznym powstałym w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie aktywnym wypoczynkiem. Ten projekt to efekt fascynacji otaczającym światem oraz pasja, która towarzyszy nam od zawsze. Zarażamy nią innych, mając przy tym niebywałą satysfakcję. Popularyzujemy zupełnie nowy styl spędzania wolnego czasu: multiwyprawy oparte na trzech aktywnościach: off-roadzie, żeglowaniu i nurkowaniu. Uważamy, że takie połączenie pozwala każdemu, bez względu na wiek i zainteresowania, poczuć pełnię życia, a ponadto jest źródłem niewyczerpanej frajdy. Nie traktujemy uczestników naszych wyjazdów jak klientów. Każdy z Was jest naszym kompanem w podróży, nierozłącznym ogniwem zespołu. Dlatego też dajemy Wam możliwość wpływania na formułę i przebieg każdej wyprawy. Organizujemy je pod hasłem integracji i współpracy uczestników oraz organizatorów. Dołącz do naszej społeczności, poznaj wspaniałych ludzi i przeżyj fascynujące przygody w różnych zakątkach globu.

Co robimy?

Organizujemy wyprawy, których uczestnicy mają okazję zobaczyć świat z innej perspektywy. Turystyka alternatywna to my, a nasze wyjazdy są synonimem aktywnego wypoczynku. Podobnej oferty na próżno szukać w katalogach biur podróży. Nie nocujemy w pięciogwiazdkowych hotelach, a drinki... cóż, jeśli już je pijemy, to głównie z plastikowych kubeczków i termosów. Zabieramy spragnionych wrażeń na ekstremalną jazdę po piaskach i szutrach Maroka, wertepach Rosji, Gruzji i Bałkanów, błotach Ukrainy oraz afrykańskich sawannach. Żeglujemy po morzach i oceanach wokół Europy, Azji i Afryki. Nurkujemy na najlepszych sajtach rozsianych po całym globie, m.in. w Egipcie, Tajlandii i na Karaibach. Pokazujemy najpiękniejsze miejsca, w których człowiek jest nieczęstym gościem. Zawsze staramy się dotrzeć z Wami tam, gdzie nie kłębią się roje turystów. Podczas wypraw, jak i poza nimi, szkolimy adeptów off-roadu, żeglarstwa i nurkowania. Urządzamy też wieczory kawalerskie oraz integracyjne imprezy dla firm. Pomagamy spełniać marzenia Waszych najbliższych, realizując vouchery prezentowe.

Kalendarz Imprezy

Dla kogo...?

Nasze wyprawy są skierowane do wszystkich bez względu na posiadane umiejętności jazdy w terenie, żeglarstwa czy nurkowania. Wystarczy, że nudzą Cię wycieczki oferujące standardowe atrakcje i przyhotelowy basen.

Początkujący

Z przyjemnością nauczymy Cię wszystkiego od podstaw i dajemy słowo, że nasze szkolenia niczym nie przypominają tych, na które mogłeś trafić wcześniej. Szkoliliśmy wojskowe jednostki specjalne, wyszkolimy i Ciebie. Dajemy Ci bezpośredni kontakt z autem, sterem oraz sprzętem nurkowym. Jeśli zechcesz wypływać z nami godziny do egzaminu na sternika, nie będziesz tylko pociągać za linki, ale rzucimy Cię (dosłownie!) na głęboką wodę. Podczas naszych wypraw dowiesz się m.in. jak naprawić samochód, poznasz elementarne zasady przetrwania w trudnych warunkach oraz zdobędziesz wiedzę, którą przedstawiamy w łatwy, a przede wszystkim praktyczny sposób. Chcesz potrenować przed wyjazdem? Sprawdź ofertę naszych szkoleń w Polsce.

Akademia Adventure Tour

Zaawansowani

Myślisz, że wiele już wiesz i dużo widziałeś w życiu? Postaramy się, abyś był pozytywnie zaskoczony! Będziesz mógł nie tylko poczuć zastrzyk adrenaliny i przekraczać własne granice, ale również pozwolimy Ci dzielić się swoją wiedzą z tymi, którzy jej najbardziej potrzebują, pomagać słabszym i ratować ich z opałów. Masz własny, profesjonalnie przygotowany samochód terenowy? Zabierz go ze sobą! Jeśli już wcześniej zdecydowałeś, że turystyka wyczynowa to coś, w czym czujesz się jak ryba w wodzie, czemu jeszcze czytasz ten akapit? Zobacz naszą propozycję wypraw!

Kalendarz wypraw

Dlaczego my?

Adventure Tour tworzą wyłącznie pasjonaci z olbrzymim doświadczeniem: przewodnicy, kierowcy wyczynowi, entuzjaści żagli, divingu i off-roadu. Dzięki wiedzy i kontaktom zdobywanym przez lata możemy Wam zaproponować niezwykle ciekawy i niekonwencjonalny sposób spędzenia urlopu. Od zawsze poszukiwaliśmy nietypowych rozwiązań przemieszczania się, najlepiej poza utartymi szlakami, bez pomocy zewnętrznych organizatorów czy biur podróży. Takie wyprawy dają niesamowitą wolność i satysfakcję. Sami decydujemy gdzie jedziemy oraz kiedy się zatrzymujemy, widzimy to co chcemy zobaczyć, a nie to, co pokazuje nam organizator typowej wycieczki. Chcemy, byś poczuł to samo. Wskażemy Ci drogę, którą zechcesz podążać…

Co różni nas od innych?

Na rynku istnieje kilkanaście firm oferujących wyprawy terenowe oraz mnóstwo biur podróży posiadających w swoich katalogach rejsy łodziami czy nurkowanie. Dlaczego więc miałbyś wybrać nas? Ze względu na misję, o której pisaliśmy powyżej. Naszą główną motywacją nie są pieniądze. Nie organizujemy spędów off-roadowych, podczas których człapiesz w sznurze kilkunastu samochodów, a właściwie to niemal stale czekasz, aż pozostali się wykopią. Gdy inni wsadzają na łódź 20 osób, my pływamy w 6-8, bo cenimy sobie przyjacielską, kameralną atmosferę. Pomyśl zresztą jak niewiele możesz nauczyć się podczas rejsu, gdy tę samą wiedzę instruktor musi przekazać tak wielkiej grupie? W Adventure Tour zawsze mamy czas dla Ciebie i pozwalamy Ci na więcej...

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dokładamy wszelkich starań, by uczestnicy naszych wypraw zawsze byli bezpieczni. Sprzęt, którego używamy jest nowy i sprawdzony dokładnie przed każdym wyjazdem. Mimo wszystko turystyka wyczynowa wiąże się z pewnym ryzykiem, którego nie sposób w pełni przewidzieć. Staramy się je minimalizować naszą wiedzą i doświadczeniem oraz przewidywać mogące nastąpić niebezpieczeństwa. Jesteśmy przygotowani na różne scenariusze i ewentualności. Potrafimy udzielać profesjonalnej pomocy bez względu na warunki otoczenia. Zobacz „Niezbędnik podróżnika”, w którym szerzej piszemy o bezpieczeństwie i odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Przeczytaj regulamin wypraw, by poznać nasze i swoje obowiązki.

Najczęściej zadawane pytania Regulamin