Wieczory kawalerskie i imprezy integracyjne

Szukasz oryginalnego pomysłu na wieczór kawalerski, wyjazd integracyjny lub imprezę firmową? Adventure Tour ma dla Ciebie gotową odpowiedź. Razem z nami spędzisz czas aktywnie, przeżyjesz fantastyczne chwile w gronie przyjaciół lub współpracowników i przekonasz się czym jest team-building z prawdziwego zdarzenia. Jako wieloletni organizatorzy multiwypraw opartych o off-road, żeglarstwo i nurkowanie, posiadamy duże doświadczenie podróżnicze i całą masę sprzętu, który możemy udostępnić na potrzeby zabawy.

Zorganizujemy dla Ciebie rejs łodzią motorową lub wyprawę samochodami terenowymi. Zadbamy o dodatkowe atrakcje, takie jak nurkowanie, przejażdżki quadami czy paintball. Urządzamy jedno lub kilkudniowe wyjazdy w Gorce, na tereny Podhala oraz w Ukraińskie Karpaty, jak również wyprawy w odleglejsze obszary: Gruzji, Serbii, Albanii czy Maroka. Zapewniamy pełną logistykę konieczną w realizacji projektu - noclegi, wyżywienie i obsługę techniczną.


Zapoznaj się z przykładową ofertą wyjazdu integracyjnego:

Przygoda off-road polega na rajdzie na czas i orientację oraz zdobywaniu kolejnych punktów kontrolnych według specjalnie przygotowanej mapy. Dzielimy się na drużyny w składzie od 2 do 4 osób. Wygrywa zespół, który pierwszy bezbłędnie ukończy trasę. Istnieje również możliwość zorganizowania wyprawy w kolumnie, co zmienia charakter imprezy w przeprawowo-krajoznawczą.

Stopień trudności i długość przejazdu, podobnie jak obszar wyprawy i dodatkowe elementy, są dostosowywane do indywidualnych potrzeb, wymogów i umiejętności zainteresowanych osób. Przejęcie samochodów odbywa się po wcześniejszym szkoleniu technicznym (1,5h) z zakresu bezpieczeństwa, obsługi, budowy i prowadzenia pojazdów z napędem 4x4. Wyjazd w teren poprzedzają ćwiczenia praktyczne. Impreza kończy się odprawą, ogłoszeniem wyników i wspólną biesiadą.

Istnieje możliwość rozszerzenia oferty o dodatkowe atrakcje. W trakcie rajdu samochody możemy wymieniać na motorówki, żaglówki, skutery śnieżne, quady, paralotnie itp. Scenariusz imprezy można urozmaicać potyczkami paintballowymi lub ASG.


Zlecenia realizujemy poza ustalonym terminarzem imprez, układamy indywidualny plan wyprawy dostosowany do założeń i potrzeb zleceniodawcy. Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami!