Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Zakończone

Niezwykły pomysł dla osób, którym znudziły się już tradycyjne Święta Bożego Narodzenia i imprezy sylwestrowe bez polotu. Zaszalejcie z nami i spędźcie przełom grudnia i stycznia na jachcie, żeglując dookoła Wysp Kanaryjskich. Wigilia w krótkich spodenkach i T-shircie? Dorsz zamiast Karpia? Wspaniała atmosfera, piękne widoki i emocje, jakie mogą dać tylko żagle? Wszystko to znajdziesz podczas naszego wyjazdu.

Zakończone
Zapraszamy na inne terminy ×

Safari/7 dni na łodzi/20 nurkowań

Umm Khararim, Claudia, Haeven,Malahi,Abu Dabab III,

Trasę tą cechuje duża różnorodność miejsc nurkowych - od malowniczych, płytkich, pociętych tunelami raf w południowej części trasy, po emocjonujące nurkowania pelagiczne w rejonie Parków Morskich, w tym nurkowania z głowomłotami, rekinami, nierzadko mantami. W rejonie Marsa Alam jest za to szansa na spotkanie z diugoniami.

Zakończone
Zapraszamy na inne terminy ×
Brak miejsc

Kastela-Vis-Vieste (Włochy)- Ubli-Hvar-Kastela

Śródziemnomorska przygoda w najlepszym wydaniu! Senne bałkańskie miasteczka, misternie rzeźbione przez naturę wybrzeża Dalmacji oraz ukryte skarby romantycznych Włoch. 7 dni ucieczki w świat relaksu, wolności i czarującego klimatu południowej Europy, gdzie wolniej płynie czas. Poznaj alternatywną formę spędzenia urlopu w popularnych turystycznych destynacjach, z dala od tłumnych, hotelowych molochów. Tu obudzi Cię krzyk mew i wpadający do kajuty promień słońca, a nie płacz dzieci. Ruszaj z nami do Chorwacji i zakochaj się w żaglach!

Zakończone
Zapraszamy na inne terminy ×

Sięgające chmur, majestatyczne szczyty Kaukazu, wijące się kilometrami serpentyn górskie drogi, przepyszne jedzenie, wyśmienite wino i legendarna już gościnność mieszkańców, którzy z całego serca kochają swoją ojczyznę. Taka jest właśnie Gruzja, choć trudno opisać ją w kilku słowach. Wyrusz z nami na wyprawę po tym niezwykłym kraju i poczuj jego unikalny klimat.

Zakończone
Zapraszamy na inne terminy ×

Ateny-Milos-Santorini-Cyclades-Mikonos-Ateny

Czy chciałbyś usłyszeć chór cykad na Cykladach? Poznać bliżej morskie szlaki, którymi niegdyś Agamemnon wyprawiał się do Troi, a Odyseusz wracał do ukochanej Itaki? Jeśli leżenie na plaży już Ci nie wystarcza i chcesz przeżyć 10 dni wspaniałej przygody na jachcie, ruszaj z nami na Santorini! Greckie wyspy to klejnoty, których pełen blask można ujrzeć jedynie z pokładu łodzi. Połącz przyjemne z pożytecznym. Na naszym rejsie możesz wypływać godziny do egzaminu na jachtowego sternika morskiego.

Zakończone
Zapraszamy na inne terminy ×