OSTATNIE MIEJSCA Maroko 2016
zgłoszone 2 załogi, pozostał ostatni wolny samochód... ZAPRASZAMY
Więcej...

Nowy wymiar przygody

Daj się oczarować pięknu świata na lądzie, wodzie i pod nią. Weź udział w ekscytujących multiwyprawach, dzięki którym odkryjesz czym jest wolność, współpraca i szacunek. Wypoczywaj aktywnie, poznaj odmienność kultur, bogactwo natury oraz wspaniałych ludzi. Zapanuj nad żywiołami oswajając auto terenowe, jacht lub sprzęt nurkowy. Off-road, jachting, diving. Wszystko w malowniczych sceneriach począwszy od tajemniczej Ukrainy, przez skąpane w słońcu Maroko, na dzikiej Namibii kończąc.

Wyprawy

OFF-ROAD

Żaden inny sport motorowy nie buduje równie silnej więzi człowieka z samochodem. W wymagającym terenie zrozumiesz zależność między Tobą a maszyną i dowiesz się, jak daleko możecie dotrzeć dzięki wzajemnemu zaufaniu. Wyrusz z nami na bezdroża, na których zapomnisz czym jest asfalt. Zobacz zapierające dech w piersi widoki i wykorzystaj co masz pod ręką, by uwolnić się z błota. Wjedź na najwyższe wydmy, zdobądź niedostępne łańcuchy Gór Przeklętych, pokonaj przełęcze, które zapamiętasz do końca życia.

OFF ROAD Wyprawy
Żagle

Żagle

Zostań panem i władcą na krańcu świata! Weź ster w swoje ręce i okiełznaj morza i oceany. Nie wahaj się, gdyż nasza oferta jest skierowana do wszystkich. Żółtodziobów nauczymy żeglarstwa i rzetelnie przygotujemy do państwowych egzaminów, zaś doświadczone wilki morskie zabierzemy w rejs, po którym poczują się jak Kapitan Roger. Wypłyń z nami na bezkresny Ocean Atlantycki, żegluj po Morzu Śródziemnym i Adriatyku. Zwiedzaj urokliwe miasteczka i ćwicz manewry zawijając do różnorodnych portów i marin.

Żagle Żagle
Nurkowanie

Nurkowanie

Podwodny świat kusi pięknem, kolorami i bogactwem życia. Kto raz nurkował, nie oprze się pokusie, by znów zanurzyć się w błękitnej toni, skrywającej niemal milion gatunków roślin i zwierząt. Zobacz na własne oczy skarby, które natura ukrywa przed człowiekiem od setek tysięcy lat. Z Adventure Tour cudowne rafy koralowe i tęczowe ryby masz na wyciągnięcie płetwy! Zacznij przygodę z nurkowaniem już dziś, a pokażemy Ci najpiękniejsze podwodne lokacje. Nurkujesz od lat? Z nami poznasz nową jakość divingu!

Nurkowanie Nurkowanie

Najbliższe wydarzenia

Zima za pasem ale znamy miejsce gdzie warunki są dużo bardziej ekstremalne. To daleka północ Europy, tak rzadko odwiedzana przez turystów. Jednak dla nas to miejsce szczególne, wręcz idealny kierunek na zasmakowanie prawdziwej motoryzacyjnej przygody. 

Tej zimy chcieliśmy udowodnić, że do wielkich podbojów niepotrzebna jest masa sprzętu i profesjonalnie przygotowane pojazdy a jedynie odpowiedni cywilny samochód 4x4 i chęci na przeżycie niezapomnianych chwil.

Zakończone
Zapraszamy na inne terminy ×

Safari/7 dni na łodzi/20 nurkowań

Umm Khararim, Claudia, Haeven,Malahi,Abu Dabab III,

Trasę tą cechuje duża różnorodność miejsc nurkowych - od malowniczych, płytkich, pociętych tunelami raf w południowej części trasy, po emocjonujące nurkowania pelagiczne w rejonie Parków Morskich, w tym nurkowania z głowomłotami, rekinami, nierzadko mantami. W rejonie Marsa Alam jest za to szansa na spotkanie z diugoniami.

Zakończone
Zapraszamy na inne terminy ×

W ciągu 10 dni przemierzymy autami najpiękniejsze scenerie Maghrebu, rozkoszując się różnorodnością tej zaskakującej krainy. Na własnej skórze odczujemy trudy górskiego życia i doświadczymy pełnej ignorancji dla upływającego czasu, płynącej uliczkami małych miasteczek. Zdobędziemy wydmy Sahary, będziemy smakować magię Marrakeszu, przejedziemy przez jedne z najbardziej znanych wąwozów w północnej Afryce, a to dopiero początek! Na tej wyprawie nie może Cię zabraknąć!

Zakończone
Zapraszamy na inne terminy ×

Czym jest ADVENTURE TOUR?

Adventure Tour nie jest kolejnym biurem turystycznym powstałym w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie aktywnym wypoczynkiem. Ten projekt to efekt fascynacji otaczającym światem oraz pasja, która towarzyszy nam od ponad 10 lat. Zarażamy nią innych, mając przy tym niebywałą satysfakcję. Popularyzujemy zupełnie nowy styl spędzania wolnego czasu: multiwyprawy oparte na trzech aktywnościach: off-roadzie, żeglowaniu i nurkowaniu. Uważamy, że takie połączenie pozwala każdemu, bez względu na wiek i zainteresowania, poczuć pełnię życia, a ponadto jest źródłem niewyczerpanej frajdy.

Nie traktujemy uczestników naszych wyjazdów jak klientów. Każdy z Was jest naszym kompanem w podróży, nierozłącznym ogniwem zespołu. Dlatego też dajemy Wam możliwość wpływania na formułę i przebieg każdej wyprawy. Organizujemy je pod hasłem integracji i współpracy uczestników oraz organizatorów. Dołącz do naszej społeczności, poznaj wspaniałych ludzi i przeżyj fascynujące przygody w różnych zakątkach globu.

Dowiedz się więcej