Akademia Adventure Tour

Akademia Adventure Tour stanowi uzupełnienie naszej oferty wypraw. Zarówno podczas wyjazdów, jak i poza nimi, pomagamy Wam uzyskać certyfikaty, zdać państwowe egzaminy oraz nauczyć się wyczynowej jazdy w terenie. Nasze kursy prowadzimy wedle zasady „stres jest Twoim wrogiem”. Wychodzimy z założenia, że aktywności, jakie propagujemy, mają być dla ludzi frajdą, dawać im poczucie wolności i adrenalinę. Dlatego też nie będziemy Cię poganiać czy łajać. Nad dobrą atmosferą czuwają doświadczeni instruktorzy, którzy sprawią, że szkolenie z nami będzie dla Ciebie równie świetnym przeżyciem, jak późniejsza wyprawa.

Off-road

Szkolenia z jazdy terenowej prowadzimy cyklicznie na samochodach Land Rover Discovery. Każdy uczestnik otrzymuje auto do dyspozycji. Kurs można odbyć zarówno w naszej bazie w Krakowie, jak i podczas dowolnej wyprawy off-road. O profesjonalizmie i skuteczności naszych szkoleń świadczy fakt, że trenowaliśmy m.in. żołnierzy jednostek specjalnych JW4724 (NIL) z Krakowa i JW4026 (FORMOZA) z Gdyni. Oferta jest skierowana dla osób prywatnych, firm i instytucji.

Więcej...

Żagle

W Akademii żeglarstwa Adventure Tour przygotujemy Cię do egzaminu państwowego na jachtowego sternika morskiego, który uprawnia do prowadzenia jachtów żaglowych po wodach śródlądowych i jednostek o długości do 18m na wodach otwartych (morskich). Oferujemy możliwość wypływania pełnych 200 godzin stażu morskiego oraz zdobycie międzynarodowego certyfikatu ISSA Inshore Skipper. Szkolenia odbywają się podczas rejsów na Oceanie Atlantyckim, Morzu Karaibskim i Adriatyku.

Więcej...

Nurkowanie

Nurkowanie to wspaniały sport. Odkryj z nami jego piękno na szkoleniach, które prowadzimy w Krakowie (Zakrzówek) oraz podczas naszych wypraw na Morze Czerwone, Karaiby czy do Tajlandii. Z nami zdobędziesz międzynarodowe certyfikaty PADI OWD/AOWD, które pozwolą Ci nurkować samodzielnie na głębokość do 30m. Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor. Odbywają się w przyjacielskiej atmosferze. Gwarantujemy bezstresowe podejście do każdego uczestnika, pełen profesjonalizm oraz niezbędny sprzęt.

Więcej...