Wyspy Kanaryjskie

Start 23.12.2016
17 DNI
Koniec 08.01.2017
W TYM:

Niezwykły pomysł dla osób, którym znudziły się już tradycyjne Święta Bożego Narodzenia i imprezy sylwestrowe bez polotu. Zaszalejcie z nami i spędźcie przełom grudnia i stycznia na jachcie, żeglując dookoła Wysp Kanaryjskich. Wigilia w krótkich spodenkach i T-shircie? Dorsz zamiast Karpia? Wspaniała atmosfera, piękne widoki i emocje, jakie mogą dać tylko żagle? Wszystko to znajdziesz podczas naszego wyjazdu.

Podczas dwutygodniowego rejsu dużym, komfortowym jachtem Dufour 460 2016, zobaczysz wszystkie wspaniałości, jakimi mogą pochwalić się Wyspy Kanaryjskie. Panująca tu niepodzielnie od zarania dziejów wieczna wiosna sprawia, że nawet w grudniu i styczniu jest tu wystarczająco ciepło, byś mógł pokazać figę zimie! Zabierz rodzinę i znajomych w niezapomnianą podróż. Spędź Święta i Sylwestra w wyjątkowej atmosferze z dala od pierogów, barszczu i bigosu.

Nasza oferta obejmuje żeglugę dookoła wszystkich wysp z archipelagu Kanarów. Zobaczymy nie tylko te największe: Lanzarote, Fuertaventurę, Gran Canarię czy Teneryfę, ale również miejsca, w które nie docierają chmary turystów z całej Europy: La Gomerę, La Palmę i El Hierro. Każda z nich jest wyjątkowa i zachwyca niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazami. Wyspy Kanaryjskie dają pełen przekrój mocy tworzenia, ukrytej w pradawnej sile wulkanów. Tylu różnych kolorów plaż nie spotkamy nigdzie indziej. Zobaczymy iście księżycowe lokacje, jak również rajskie gaje palmowe i scenerie rodem z filmów.

Kanary są nie bez przyczyny nazywane Wyspami Szczęśliwymi. Tak mawiał o nich już Platon i jak na Platona przystało, wiedział co rzecze. Życie na Lanzarote, Gran Canarii Czy Teneryfie dalekie jest od zgiełku miast, który znamy z Polski i innych krajów Europy. To tutaj najczęściej mówi się „mañana” i nie istnieje coś takiego jak rozkład jazdy autobusów. Każdy ma na wszystko czas i my znajdziemy go równie dużo na zwiedzanie, pływanie i zabawę. Doskonałe wino, pyszne jedzenie, fantastyczni ludzie i zewsząd słyszane dźwięki muzyki sprawiają, że Kanary to wspaniała destynacja na Sylwestra i początek karnawału. Wybierz się tam razem z nami! Poczuj wiatr we włosach i zasmakuj wolności!

Podczas wyprawy istnieje możliwość wypływania godzin stażu morskiego, niezbędnego do egzaminu na jachtowego sternika morskiego. Nasza Akademia Żagli działa cały rok w różnych zakątkach globu, oferując zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym marynarzom poznanie tajników żeglowania i manewrowania łodzią.

Dla zapewnienia odpowiedniego komfortu, mimo iż mamy do dyspozycji 11 miejsc do spania, popłyniemy w maksymalnie 8 osób.

Zgłoś chęć udziału

Wyspy Kanaryjskie
23.12.2016 - 08.01.2017

+48 505 430 939 kontakt@adventuretour.pl