Podaruj na prezent
Wycieczka Łodzią Motorową

Cena 249zł za godzinna wyprawę + szkolenie teoretyczne i praktyczne.

Woda to Wasz żywioł? Słońce, odrobina wysiłku i spokojna rzeka to Wasze ulubione połączenie? Godzinna Wycieczka Łodzią Motorową po Wiśle dla Dwojga to coś dla Was! Wystarczy, że odbędziecie krótkie, teoretyczne szkolenie i możecie zasiąść za sterem łodzi motorowo-pontonowej! Godzinny rejs po Wiśle wprawi Was w dobry nastrój, pozwoli Wam odetchnąć od zgiełku wielkiego miasta i cieszyć się własnym towarzystwem oraz pięknem przyrody. Zostawcie stres za sobą, odetchnijcie świeżym powietrzem i delektujcie się romantycznymi chwilami. Nie gwarantujemy jednak, że rzeka będzie spokojna - bądźcie przygotowani na zamoczenie! Ta wyprawa z pewnością dostarczy Wam wielu miłych wspomnień!

 

Dodatkowe informacje:

  • Zapoznacie się z zasadami bezpieczeństwa na wodzie.
  • Odbędziecie wyprawę łodzią bez instruktora
  • Na motorówce będziecie mogli korzystać ze specjalnie przygotwanej nawigacji z oznaczonym torem wodnym.
  • Spędzicie miło czas na świeżym powietrzu!

 

Pomysł na romantyczny prezent nie przychodzi Ci do głowy? Z chęcią Ci pomożemy. Godzinna Wycieczka Łodzią Motorową po Wiśle dla Dwojga to świetny podarunek dla Rodziców, Dziadków, Dzieci lub zaprzyjaźnionej pary. Taki nietypowy upominek to świetna alternatywa dla tradycyjnych prezentów - to przeżycie, które nie tylko uszczęśliwi osoby obdarowane, lecz także zapewni im przyjemne wspomnienia na dłużej! Podaruj niezwykły prezent...

 

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może więcej osób, ale motorówka jest 2 osobowa.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana steruje motorówką samodzielnie. Pływanie łodzią nie wymaga posiadania żadnych dodatkowych uprawnień. Uczestnicy odbędą szkolenie teoretyczne i praktyczne. W przypadku osób niepełnoletnich pływanie łodzią możliwe jest tylko z osobą dorosłą. Wycieczki motorówkami organizowane są wyłącznie w miesiącach letnich.